Ptt Kredi Faiz Oranları

Ptt Kredi Faiz Oranları

N kolay Emekli kredisi ile müşterilerine kredi imkanı sunan PTT’nin sunduğu güncel faiz oranları hakkında merak ettiğini bilgileri buradan açıklamak istiyoruz. Son zamanlarda oldukça fazla merak edilen kredi faiz oranlarının hangi bankalar tarafından ne kadar verildiğine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

N Kolay Kredi Faiz Oranları

PTT işbirliği ile birlikte hareket eden N kolay kredinin müşterilerine sunduğu faiz oranları diğer bankalara göre biraz yüksek olarak karşımıza çıkmaktadır. 50 Bin TL’ye kadar PTT şubelerinden Ptt kredi çekme şansınızın bulunduğu ve faiz oranının % 1.89 olduğunu açıklamak istiyoruz. 3 ay ile 48 ay arasında taksit imkanı sunan PTT’den en az Bin TL en fazla 50 Bin TL kredi çekebilirsiniz. Ancak kredi işlemi gerçekleştirecek olanların 80 yaşına kadar olması ve maaşlarını PTT üzerinden alması şartı bulunmaktadır.

Denizbank PTT Kredisi

PTT ile Denizbank arasında yapılan protokol gereği PTT şubelerinden kredi çekecek olan müşterilerin faiz oranı % 1.75 olarak karşımıza çıkmaktadır. Bin TL 36 Bin TL arasında kredi imkanı sunan Ptt’den kredi çekmek için yapmanız gereken PTT şubelerine giderek buradan başvuruda bulunmak olacaktır.

Sponsor Reklam

PTT ING Bank Kredi Faiz oranları :Tüm PTT emekli müşterilerine özel faiz oranları sunan bu kredi türünden 10 Bin TL’ye kadar kredi çekme şansınız bulunmaktadır. Faiz oranı olarak %1.84 faiz oranı sunan PTT’nin 10 Bin TL ve üzerinde ise sunduğu faiz oranı % 1.54 olarak karşımıza çıkmaktadır. PTT Emeklileri için 48 aya kadar vade imkanı sunan bankanın 45 Bin TL’ye kadar kredi türünden verdiğini belirtmek istiyoruz.

PTT TEB Kredisi : TEB Bankasının sunduğu kredi kampanyaları arsında JET Kredisi ihtiyaç kredisi olarak müşterilerine hizmet vermektedir.% 1. 55 faiz oranından müşterilerine hizmet veren bu kredi türünün en fazla vade seçeneği olarak 36 ay olduğunu ve en fazla 20 Bin TL çekilebileceğini belirtmek istiyoruz.

PTT ODEABANK Hazır Kredi Faiz Oranları

PTT ile Odebank arasında yapılan anlaşma gereği müşterilerine özel faiz oranları sunan Odeabank PTT üzerinden 50 Bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Ancak bu 50 Bin TL krediyi sadece PTT emeklilerinin çekebileceğini diğer müşteriler için bu oranın sadece 15 Bin TL olduğunu açıklamak istiyorum. Faiz oranı olarak % 1.85 oranında kredi faizi sunan Odebank üzerinden kredi çekmek için PTT şubelerine gitmeniz gerekmektedir.

PTT Fibabank Kredi Faiz Oranları

Nakit konusunda sıkıntıya düşen PTT müşterilerine özel olarak sunulan ihtiyaç kredisi kampayasında Fibabank ile PTT arasında yapılan anlaşmadan sonra 30 Bin TL’ye kadar kredi imkanı verilmektedir. 48 ay vade seçeneği ile müşterilerinin karşısına çıkan PTT’nin bu kredi türü için sunduğu faiz oranı ise %1.89 olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak kredi tahsis ücreti olarak Fibabank’ın müşterilerinden talep ettiği oran % 0.5 olarak dikkat çekmektedir.

PTT Burgan Bank Kredi Faiz Oranları 

PTT ile Burgan Bank arasında yapılan anlaşmadan sonra 55 Bin TL’ye kadar kredi imkanı sunulmaktadır. Özellikle PTT şubelerinden çekme şansınızın bulunduğu bu kredi türünün faiz oranı %1.81 olarak dikkat çekmektedir. PTT Şubesine giderek yukarda bahsettiğimiz kredi türlerinden istediğinizi kısa süre içerisinde çekme şansını bulmuş olacaksınız. En az 3 Bin TL en fazla 55 Bin TL Fibabank üzerinden kredi çekebilirsiniz.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*