Kurban Bayramı Kredisi 2017 faiz oranları

Kurban Bayramı Kredisi 2017 faiz oranları

Kredi faiz oranları olarak bayram kredilerinin biraz daha düşük olduğunu belirtmek istiyoruz. Sizlere bu makalemizde 2017 Kurban Bayramı içerisinde bankaların sunduğu faiz oranlarını açıklamak istiyoruz.

Sponsor Reklam

Öncelikli olarak en düşük faiz oranlarından kredi veren bankaların hangileri olduğuna bakarak başlamak istiyoruz.

Ziraat Bankası Kurban Bayramı Kredisi

Son yıllarda müşterilerine sunduğu düşük faizli kredi olanakları ile dikkatleri üzerine çeken Ziraat Bankası’nın en düşük faiz oranı ile sunduğunu ve faiz oranının % 1.11 olduğunu belirtmek istiyoruz. 48 aya kadar vade imkanı sunan Ziraat Bankası’ndan en az 3 aya vade farkı ile kredi çekebilirsiniz. Bankaya Kurban Bayramı kredisi başvurusunu yapmak için mobil uygulaması üzerinden veya şubeler üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Halk Bankası Kurban Bayramı Kredisi

Kurban Bayramına sayılı günler kala kurban kesecek olan müşterilerin merak ettiği faiz oranlarını buradan açıklamak istiyoruz. Özellikle son zamanlarda sunduğu düşük faizler ile dikkatleri üzerine çeken Halk Bankası’nın Kurban Bayramında sunduğu faiz oran % 1.13 olarak dikkat çekiyor. Başvuru yapmak için bankanın şubelerini veya mobil bankacılık hizmetlerini kullanarak başvuru yapma şansınız bulunmaktadır.

ING Bank Kurban Bayramı Kredisi

Düşük faiz oranları sunarak binlerce müşteri kazanan ING Bank’ın özellikle kredi sicil notuna dayalı olan faiz oranları Kurban Bayramına özel olarak % 1.19 ‘ sabitlendi. Sadece kurban bayramına özel fırsatlar sunan ING Bank’ın bu düşük faizli kredisinden faydalanmak için yapmanız gereken bankanın şubesinden, telefon bankacılığından veya mobil bankacılık uygulaması üzerinden başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Özellikle mobil bankacılık ve telefon bankacılığı üzerinden yaptığınız başvurularda ön talebinizi işleme alacak olan ING Bank’tan gidip kredi çekme fırsatını yakalamış olacaksınız.

Akbank Kurban Bayramı Kredisi

Akbank Direct uygulaması ile müşterilerine kolaylıklar sunan Akbank’ın Kurban Bayramına kadar sunduğu kampanya müşterilerin dikkatini çekme Başarsı gösteriyor. Kurban bayramına özel olarak 48 aya kadar kredi imkanı sunan Akbank’tan kredi çekerken sizlere sunulacak olan faiz oranları % 1.20 faiz olarak dikkat çekmektedir.  Mobil uygulama üzerinden , telefon bankacılığı üzerinden veya banka şubelerinden Kurban Bayramı kredisine başvuru yapabilirsiniz.

Fiba Banka Kurban Bayramı kredisi

Kurban kesecek olan veya Kurban Bayramı tatilli için nakit paraya ihtiyacı olan müşterilerine özel kredi imkanı sunan Fİba Banka’dan kredi çekmek için bankanın şubelerini kullanmanız yeterli olacaktır. % 1.23 aylık faiz oranı ile sizlere kredi imkanını sunan Fiba Banka’dan kredi çekerken diğer bankalardan daha düşük faiz oranı ile bu hizmeti verdiğini bilmenizde fayda vardır.

Garanti Bankası Kurban Bayramı kredisi

Diğer bankaların aksine biraz daha yüksek faiz oranları ile Kurban Bayramına özel faiz sunan Garanti Bankası’ndan istediğiniz zaman kredi çekme fırsatını yakalamış olacaksınız. Kurban Bayramına özel olarak sunduğu bu kampanyadan sonra bankanın müşterilerine sunduğu oran % 1.39 olarak dikkat çekmektedir.

İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi

Kurban Bayramına özel kredi imkanları sunan bankalar arasında İş Bankası’da kredi vermektedir. 48 aya kadar vade imkanı sunarak Kurban Bayramında tatile gidecek olan veya kurban kesecek olan müşterilerine kredi sunan İş Bankası’ndan % 1.29 faiz oranı ile kredi çekebilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz bankaların hepsi Kurban Bayramına özel olarak faiz oranları ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Özellikle en düşük kredinin hangi banka olduğunu sitemizden öğrenerek kredi çekmeden önce bilgi sahibi olabilirsiniz.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*