İş Bankası Kredisi 2017

İş Bankası Kredisi, Bireysel, Özel, KOBİ VE Ticaret alanında çalışmalarda bulunmakta ve burada sahip olduğu kitleye yönelik olarak çeşitli kredi fırsatları sunmaktadır. Bu fırsatların içerisinde ise, müşterilerini oldukça özel hissettiren, vade ve faiz oranları seçenekleriyle kredi kullanımını sağlamaktadır. İŞ Bankası, Türkiye’nin en güvenilir bankaları arasında olması dolayısıyla müşterileri ile aralarındaki mesafe oldukça yakın olmaktadır. Hedefledikleri durum ise, bu şekilde tanımlanmaktadır. Sunmuş olduğu hizmet ve stratejiler müşteri odaklı olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk milli bankası olması belki de bu denli güvenin sağlanmasında rol oynamıştır. 2017 yılında sunmuş olunan kredi fırsatlarına göz atılacak olursa eğer;

Bireysel Krediler, oldukça farklı ihtiyaçların karşılanmasına yönelik olarak, uygun vade ve faiz seçenekleriyle müşterilere hitap etmektedir. Anında Kredi, İhtiyaç Kredisi, Kentsel Dönüşüm Kredisi, 2/B Kredisi gibi çeşitlendirmesi ile oldukça tercih edilmesin sağlamaktadır. İhtiyaç Kredisi, İş Bankası müşterileri tarafından oldukça kullanılan bir kredi türüdür. Maaş anlaşmalı ve kamu çalışanlarına özel kredisi, 2 Mart 2017’ya kadar süren bir kredi kampanyasıdır. Banka aracılığıyla maaşını alabilen müşterilere yönelik olarak sunulan bir kredi fırsatıdır. Ayrıca emeklilerde bu krediden faydalanabilmektedir. Her türlü ihtiyaçların karşılanması adına, 50.000 TL’ye kadar olan miktarda çeşitli faiz ve vade oranlarıyla kullanım mümkün olmaktadır.

Sponsor Reklam

İhtiyaç Kredisi Kampanyası ise, 2017 yılına özel kredilerden bir tanesidir. Aynı şekilde 2 Mart 2017’ya kadar devam edecek olan bu kredi, her türlü ihtiyacınızı karşılamaya yönelik olarak hazırlanmıştır. İster WEB sayfasından başvuru yaparak,  isterseniz mesaj yoluyla gerekli bilgileri tamamlayarak kredi kullanmanız mümkün olmaktadır. 50.000 TL’ye kadar kullanım mümkündür.

İş Bankası Kredisi Kentsel Dönüşüm

Kentsel Dönüşüm Kredisi; devlet desteği ile birlikte yürütülen bir kredidir. Konut kredilerinde %4, işyeri kredilerinde %3 oranında bir indirimle faiz oranları uygulanmaktadır. Binaların yeniden inşa edilmesi, yeni bir konut veya işyeri satın alınması ve mevcut olan binaların daha sağlamlaştırılmasına yönelik duyula nakdi ihtiyaca yönelik olarak hazırlanan bir kredidir. Hak sahipleri İş Bankası’ndan 100.000 TL’ye varana değin bir miktarda kredi kullanabileceklerdir. Hem de faiz desteği olan bir kredidir.

Sponsor Reklam

2/B Kredisi; 6292 sayılı kanun kapsamında hazırlanan ve arazi kapsamında hak sahiplerine yönelik bir kredidir. 120 aya kadar olan vadelerle birlikte kolay ödeme koşulları söz konusu olmaktadır. Peşin ödemenin gerçekleşmesi durumunda, %60 oranında bir indirim söz konusu olmakta ve arazi hak sahiplerine yönelik İş Bankası’nın uygulamış olduğu bir kredi kullanma limiti söz konusudur.

Bireysel Krediler içerisinde yer alan Privia Bireysel Kredi; ihtiyaç duyulan her şey için kullanılabilen bir kredidir.

KOBİ’YE YÖNELİK OLARAK Taksit Ödemeli Ticari Krediler; kısa ve orta vadeli olarak planlanan ihtiyaçları kapsamı altına alan bir kredidir. Ayrıca istediğiniz ölçüde TL veya döviz olarak kullanma imkânı da bulunmaktadır.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*