Ev Hanımlarına – Çalışmayan Bayanlara Kredi Veren Bankalar

Ev hanımlarına kredi, çalışmayan kadınlara kredi kelimeleri son günlerde arama motorlarında en çok aranan kelimelerden oldu. Günümüzde kredi çekmek isteyen her müşteriye özel fırsatların yer aldığını ve bu yüzdende herhangi bir işte çalışmadan da kredi çekme şansınızın olduğunu buradan sizlere açıklamak istiyoruz. Son zamanlarda artan girişimcilik kursları ve ev hanımlarının iş alanlarına daha fazla dahil olduğunu düşündüğümüz zaman bankalardan hangileri bu konuda sizlere kredi imkanı vermektedir, bu konuyu bugün ele alacağız.

Gelir belgeniz olmadan bile kredi çekmenize imkan veren bankalar arasında hemen hemen her banka yer almaktadır. Ancak bankaların burada sunduğu faiz oraları ve üst limit konusunda değişkenlik göstermesi bu konuyu detaylı bir şekilde el almamıza neden oldu.

Sponsor Reklam

Gelir Belgesi olmadan Kredi veren bankalar : Denizbank Gelir Belgesi olmadan kredi veren bankalar arasında kendisine yer bulmaktadır. Özellikle bu konuda müşterilerine mobil kredi başvurusu sayfası oluşturan banka 50 Bin TL’ye kadar kredi imkanı sunarak bu konuda kolaylıklar sağlamaktadır.  Mobil bankacılık hizmetlerinin dışında , bankacılık şubesinden veya telefon bankacılığı hizmetlerini kullanarak da başvuru yapma şansınızın bulunduğu bu kredi türü hakkında en detaylı bilgiyi almak için bankanın şubesine gitmeniz gerekmektedir.

50 Bin TL gibi bir rakamı her ne kadar gelir belgesi olmadan verecek olan Denizbank’ın bu konuda sunduğu bazı kriterlerin bulunduğunu da açıklamak istiyoruz. Özellikle daha önce kredi sicil notu konusunda herhangi bir affa uğramamış olmanız, kredi sicil notunuzun 1700 üzerinde olması bankanın dikkat aldığı konuların başında gelmektedir. Aylık kredi faiz oranında ise % 1.40 üzerinden Gelir Belgesi olmayanlara kredi veren bu bankadan kredi çekmek için banka şubesine gitmenizi sizlere öneriyoruz. Aksi durumda banka mobil telefonlar üzerinden veya internet üzerinden yaptığınız bazı başvurulara olumsuz olarak sonuç verebilmektedir.

Sponsor Reklam

TEB Gelir Belgesi Olmadan Kredi

Türkiye Ekonomi Bankası olarak geçen TEB’in de gelir belgesi olmadan bazı müşterilerine üst limit olarak 30 Bin TL’ye kadar kredi kampanyası bulunmaktadır. Özellikle son zamanlarda düşen faiz oranlarından sonra ev hanımlarının iş hayatında daha etkin rol oynamak istemesi ve oynaması bankaların bu yönde adım atmalarına neden oldu. Sizlerde TEB üzerinden gelir belgeniz olmadan kredi çekmek istiyorsanız bankanın herhangi bir şubesine giderek bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Diğer bankalar gibi TEB’de bu konuda kredi sicil notunuzun yüksek olup olmadığına önem vermektedir.

Akbank Gelir Belgesi Olmadan Kredi

Akbank’ın son yıllarda geliştirdiği en önemli uygulamanın Akbank Direct olduğunu ve işlemlerin buradan son derece hızlı bir şekilde yapıldığını biliyoruz. Bu yüzden ev hanımları ve hiçbir geliri bulunmayanların en uğrak bankaları arasında yer alan Akbank üzerinden kredi çekmek için izlemeniz gereken yollar hakkında  buradan bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle kredi çekim oranı olarak 20 Bin TL üst limit belirleyen Akbank’tan kredi çekmek için bankanın mobil uygulaması içerisinde yer alan Direct uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. Buradan yapacağınız başvurulara kısa süre içerisinde yanıt veren banka sizlerin ihtiyacınız dahilinde 20 Bin TL’ye kadar kredi imkanı vermektedir. Bu yüzden bankanın mobil uygulaması olan bu uygulamayı mobil cihazlarınıza indirerek bu konuda yardım alabilirsiniz.

İş Bankası Gelir Belgesi olmadan Kredi

İş Bankasının teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiğini ve bu konuda müşterilerine kolaylıklar sunduğunu biliyoruz. Özellikle işte Cep uygulaması ile birçok işlemi sorunsuz bir şekilde cep telefonlarımızdan yapma şansın bizlere veren bankadan Gelir belgesi olmadan kredi çekme şansınız bulunmaktadır. Herhangi bir geliriniz olmasa da daha önce kredi sicil notunuz yüksek ise bankanın sizlere sunduğu kampanya dahilinde en fazla 25 Bin TL olmak üzere kredi çekme şansını yakalamış olacaksınız. Uzun zamandır bu alanda hizmet veren İş Bankasının sunduğu kredi faiz oranı ise % 1.35 olarak müşterilerin hizmetine sunulmuştur.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*