Acil kredi Veren Bankalar Hangisi

Acil kredi almak için vatandaşlar tüm bankaların kapısını çalıyor

Nakit konusunda sıkıntıya düşen kişilerin en çok merak ettiği konuların başında gelen Acil kredi Veren Bankalar hangileri konusuna bu yazımızda değinmek istiyoruz. Özellikle teknolojik gelişmelerin çok hızlı yaşandığı günümüzde artık kredi çekmek için günlerce bekleme derdine son veren işlemleri ve bu konuda yardımcı olan bankaları açıklamak istiyoruz.

Sponsor Reklam

ING BANK Acil İhtiyaç Kredisi

Acil olarak nakit paraya sıkışan müşterilerine özel fırsatlar sunan ING Bank bu konuda güncel faiz oranlarının biraz daha üstünde faiz oranı ile müşterilerine hizmet vermektedir. İhtiyaç kredisi çekimlerinde 20 Bin TL’ye kadar anında kredi sunan bankanın bu süreyi 48 aya kadar vadeli şekilde sunması da müşterilerin merak ettiği konuların başında gelmektedir.

ING Bank’tan kredi çekmek isteyen müşterilerin merak ettiği birkaç detayı buradan açıklayarak bu konuda bilgi verelim.

Sponsor Reklam

Öncelikli olarak ING Bank’ın kredi çekmek isteyen müşterilerine sunduğu konuların başında kredi sicil notu gelmektedir. Özellikle de kredi sicil notu 1850’nin üzerinde olan müşterilere özel olarak faiz oranları sunan bankanın sunduğu faiz oranı %1.09 olarak oldukça düşük olarak dikkat çekmektedir.

ING Bank’ta Kredi Puan Değerlendirmesi

1800 ile 1849 Arasında kredi sicil notuna sahip olan müşterilerin de aynı oranda faydalanma şansları bulunduğu bu ihtiyaç kredisi türünden % 1.09’dan faydalanma şansları bulunmaktadır. 3 ile 48 arasında vade imkanı sunan ING Bank’tan ne kadar kredi çekeceğiniz konusunda bilgi almanız gerekmektedir. Gelirinize bağlı olarak sizlere kredi veren banka bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Kredi notu 1750 ile 1799 arasında olan müşterilerine ise biraz daha yüksek faiz oranlarından ihtiyaç kredisi sunan bankanın faiz oranı % 1.29 olarak açıklanmıştır. Diğer oranlara göre biraz daha yüksek olan bu kredi türünden faydalanmak için kredi notunuzun bu aralıkta olması gerekmektedir.

1700 ve 1700’ün altında kredi sicili bulunan müşterilerin ise ING Bank üzerinden alacakları kredi faiz oranı % 1.39 olarak diğer bankaların aksine biraz yüksek olarak karşımıza çıkıyor. Ancak acil kredi çekme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız ING Bank bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

Denizbank Acil İhtiyaç kredisi

İhtiyaç kredisi adı altında kredi çekmek isteyen müşterilerine yardımcı olan bankaların arasında Denizbank gelmektedir. Özellikle Acil Kredi ihtiyacınız olduğu anda sizlere yardımcı olacak olan Denizbank 55 Bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sunmaktadır. 3 ay ile 48 arasında değişen vade imkanlarından sizlere seçenek sunan bu bankadan bilgi almak için yapmanız gereken sadece bankanın mobil bankacılık, telefon bankacılığı veya şubelerini kullanmanız yeterli olacaktır. Acil olduğu için ihtiyaç kredisi faiz oranlarını biraz yüksek tutan Denizbank’ın sunduğu faiz oranı ise % 1. 65 ile son derece yüksek. Ancak yinede acil olarak paraya sıkışan kişilerin başvurusuna kısa süre içerisinde olumlu yanıt veren bankadan istediğiniz zaman ihtiyaç kredisi çekme fırsatını yakalamış olacaksınız.

Yukarda bahsettiğimiz bankalar dışında hemen hemen her bankanın acil kredi türünde sunduğu hizmetleri takip etmek için sitemizde bulunan makaleleri incelemeniz yeterli olacaktır. Özellikle de teknolojik gelişmelerin çok hızlı devam ettiği günlerde mobil bankacılık hizmetlerine hız veren bankaların mobil şubelerinden bu işlemleri kısa süre içerisinde yapma şansınız bulunmaktadır.

Acil Kredi Veren Bankalar ile İlgili Notlar

NOT:  Bankaların acil kredi konusunda müşterilerinin ilk olarak Kredi Sicil notlarını göz önünde bulundurduğunu ve kredi sicil notu yüksek olanlara kısa süre içerisinde kredi verdiklerini belirtmek istiyoruz. Kredi sicil notu düşük olanların acil olarak kredi çekme süreçleri telefon üzerinden biraz zor gözükmektedir. İşte Acil kredi Veren Bankalar ve merak ettiğiniz faiz oranları.


8 yorum

  1. Sponsor Reklam

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*