HSBC Bankası Bahar Kredisi Kampanyası

HSBC Bankası Bahar Kredisi Kampanyası

İster kişisel kullanım ister iş için olsun, kredi almak genellikle günü kurtarabilir veya yeni bir fırsattan yararlanmanıza yardımcı olabilir. Nakit paranız varsa, kredi daha iyi bir geleceğin bileti olabilir. Bununla birlikte, bir kredi ararken dikkatli ve temkinli olmalısınız. Kredi verenlerin belirlediği kurallara da uymalısınız. Bir krediyi nasıl aradığınız konusunda düşünceli olmak, özel ihtiyaçlarınız için mükemmel krediyi bulmanıza ve elde etmenize yardımcı olacaktır. HSBC Bankası Bahar Kredisi Kampanyası yararlanabileceğiniz bu kredi imkanlarından sadece biridir.

Sponsor Reklam

HSBC Bankası Bahar Kredisi Kampanyası Detayları

  • Faiz oranı %1,52 ile başlamaktadır. Bu birçok banka arasında yüksek bir oran olarak kabul edilse de sabit taksitle kredi verilmesi de bankanın diğerlerinden ayrılmasını sağlar. Hayallerinizi ertelemeden bahar döneminde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • 20 bin liralık bir tutarda kredi almanız mümkündür. 24 aylık ve 48 aylık olarak ödeme imkanı sunulmaktadır. 24 ay olarak geri ödemek istediğinizde aylık 1,036 lira ödemeniz istenir. 48 ay olarak geri ödemek istediğinizde de aylık 628 lira ödenmesi gerekir.
  • 20 bin lira 24 ayda ödenirse 25.193,49 TL, 48 ayda ödenirse 30.679,73 TL olarak geri ödenmektedir.
  • Her bankanın istediği resmi belgeler HSBC Bankası Bahar Kredisi için de geçerlidir. Gelir belgesi, ikametgah ve nüfus cüzdanı başvuru esnasında gereklidir. Banka ekstra bilgi almak istediğinde ek belge isteme hakkına da sahiptir.

Kredi Almaya Karar Vermeden Önce

Kredi notunuzu optimize edin. Kredi geçmişi, nasıl borç aldığınıza ve geri ödemenize ilişkin davranışlarınızın kaydıdır. Kredi raporunuz, kredi alma kabiliyetinizin ana belirleyicisidir. Ayrıca, kredi raporunuz istihdam kaydınız hakkında bilgi içerir. Kredi raporunuzun bir kopyasını talep edin. Her bir kredi bürosundan her yıl kredi raporunuzun ücretsiz bir kopyasını isteyebilirsiniz. Bu raporları almak için telefondaki kredi bürolarıyla iletişim kurabilir veya çevrimiçi istek formu doldurabilirsiniz. Olumsuz kaydı bulunanlar için kredi raporu özel olarak incelenmektedir. Bu olumsuzluklara geç ödemeler, limit dışı bakiyeler, tahsilatlar ve kararlar da dahildir. Kredi raporunuzdaki olumsuz sorunları onarmanız ve bunun için de kredi almadan önce bir süre beklemeniz gerekir.

Sponsor Reklam


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*