Türkiye İş Bankası Bahar Kredisi Kampanyası

Türkiye İş Bankası Bahar Kredisi Kampanyası

Bahar ayının gelmesi ile yaz dönemindeki masraflara hazırlanmanın da önemini bir kez daha hatırlamış olduk. Artan masraflar, açılan işler ve yeni sezonlar, turistlerin akımı, tadilat ve onarım işlemlerine zaman ayırma, tatile çıkma gibi durumlar için maddi destek de çok önemlidir. Ayırdığınız maddi birikim yetersiz geliyorsa burada da bankaların kredi imkanlarına ve kampanyalarına bakmak faydalı olacaktır. Türkiye İş Bankası Bahar Kredisi Kampanyası yararlanabileceğiniz kampanyalardan biridir. Hem hesaplı hem de işinize yarayacak uygunlukta bir kredi alabilmek için detaylarına da bakmalısınız.

Sponsor Reklam

Türkiye İş Bankası Bahar Kredisi Detayları

İş Bankası’ndan düşük faiz oranlarında ve yüksek kredi limit imkanlarında kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bahar ayının gereksinimlerine özel olarak ayarlanmış bir kampanya olduğunu da söyleyebiliriz. Krediyi çektiğiniz zaman en fazla 48 ay kadar kredi vadesinden yararlanabilmektesiniz. Çektiğiniz kredi için en az kredi vadesinden yararlanmak isterseniz de bu vadenin en az 3 ay olduğunu söyleyebiliriz. Kişinin ihtiyaçlarına göre kredi çekildiği için isteyenler 10 bin, isteyenler 50 bin, isteyenler ise 100 bin lira değerinde kredi çekebilirler. Bu oranlar sebebiyle herkesin tercihine de hitap edilebildiğini söyleyebiliriz. 100 bin değerinde kredi veren banka sayısı ülkemizde çok az. Bankayı farklı kılan özelliklerin başında da kredi değerleri geliyor. Faiz oranlarına bakmak istediğimiz zaman makul bir seviye görülmektedir. %1,16 oranında bir faiz ile krediler alınabilmektedir.

Türkiye İş Bankası Bahar Kredisi Başvurusu

Sponsor Reklam

Bankanın 1300 sayısından daha da fazla şubesi bulunuyor. İsterseniz kredi başvurusu için direk banka şubelerine de gidebilirsiniz. Müşterisi olmayan kişiler için şubeye gitmek en mantıklı seçenek olacaktır. Eğer banka müşterisi iseniz bu sefer mobil ya da internet şube aracılığı ile başvurunuzu sadece dakikalar içinde gerçekleştirebilirsiniz. 5 dakikalık kısa bir sürede başvurunuz tamamlanabilecektir.

Dileyenler telefon bankacılığını da kullanabilir. 0850 724 0 724 numarası üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve bahar kampanyasından yararlanmak istediğinizi belirtebilirsiniz. En son yöntem ise SMS aracılığı ile mesaj atarak talebinizi bankaya iletmektir. NAKİT yazmalı ve ardından da kimlik numarasını yazmalısınız. Bir boşluk daha bırakarak istediğiniz kredi miktarını yazmalısınız. 4402’ye mesaj atarak işlemi tamamlayabilirsiniz.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*