Akbank Bahar Kredisi Kampanyası

Akbank Bahar Kredisi Kampanyası

Baharın gelmesi ile harcamaların yükseldiği bir zamana denk geldik diyebiliriz. Herkesin kendine özel harcamaları olması sebebiyle ihtiyaçların da maddi karşılıklarının değiştiğini bilmekteyiz. Bu maddi yetersizliğin karşılanması için en büyük olanak ise krediler olarak karşımıza çıkıyor. Bahar kampanyaları arasından Akbank Bahar Kredisi Kampanyası sizler için düşük faizli, uygun ödeme koşullarına sahip bir kredi olarak görülebilir. Bu imkanlara sahip bir kredi arayanlar Akbank’ın sunduğu bu fırsatı mutlaka düşünmeliler. Hem güvenilir bir banka ile çalışmanın verdiği rahatlık hem de sunulan kredi oranları ile Akbank büyük bir yardımcı olacak.

Sponsor Reklam

Akbank Bahar Kredisi Detayları

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasında aylık faiz oranı yüzde 1.51 oranından başlarken dileyenler masrafsız kredi seçeneğinden yararlanabiliyorlar. Akbank müşterisi olsun ya da olmasın herkesin kolaylıkla başvuru yapabileceği bir kampanya diyebiliriz. Kampanyada kredi başvuruları kısa zamanda değerlendiriliyor. Krediyi kullananlar dilerlerse erteleme seçeneğinden yararlanıp, ödeme seçeneklerini de geniş bir yelpazede değerlendirebiliyor. Erteleme 3 ay kadar bir sürede olabiliyor. Böylece Mayıs ayında kredi kullananlar için geri ödemeler Haziran ayında değil de Ağustos ayında başlıyor diyebiliriz. Krediden yararlanmak ve başvuru yapmak isteyenlerin en yakın Akbank şubesine uğramaları bile yeterli olacaktır.

Detaylar

  • Vade oranlarını kullanmak isteyenler 48 aya kadar olan imkanı değerlendirebilir.
  • Faiz oranı genel olarak piyasa değerindedir ve 1,51 oranında faiz sunulmaktadır.
  • Başvuru yapmak için dilerseniz telefon bankacılığını, dilerseniz banka şubelerini, dilerseniz internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bankanın müşterisi olanlar, istenen belgeleri göstermek şartıyla imzasız olarak mobilden başvuru yapabilirler.
  • Faiz oranlarının yıllık olarak değişkenlik gösterdiği de unutulmamalıdır. Bu kampanyanın bahar dönemi kapsamında bu faiz oranları ile sunulduğu da bilinmelidir.

İstenen Belgeler

Sponsor Reklam

Her bankacılık işleminde olduğu gibi kredi başvurularında da çeşitli belgeler istenmektedir. Bu belgeleri eksiksiz olarak bankaya sunmak çok önemlidir. İşte kredi için istenen belgeler:

  • Özel sektörde çalışanlar için SGK hizmet döküm belgesi
  • Gelir belgesi
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi (ya da sürücü belgesinin fotokopisi)
  • Gerekli görülürse adres teyiti için de kişinin üzerine kayıtlı birkaç fatura ya da ikametgah belgesi götürülmelidir.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*