12 Ay Düzenli Harcamayla 300 TL Bonus Kazanın

12 AY DÜZENLİ HARCAMAYLA 300 TL BONUS KAZANIN !

 

Sponsor Reklam

Denizbank’ın düzenlemiş olduğu ” 12 Ay Düzenli Harcamayla 300 Tl Bonus Kazanın ” kampanyanın içerik ve özelliklerini siz değerli okurlarımıza bahsetmek istiyorum.

 

Sponsor Reklam

Bonus Kazanın Kampanyasının Avantajları

Bahsetmiş olduğum kampanyadan yararlanmak isteyen Denizbank Bonus kart sahipleri 12 ay boyunca vermiş oldukları taahhüt sayesinde, her ay 300 tl ye yakın bonus kazanmak için fırsat yakalamış durumdalar. Denizbank müşterileri kullanmış oldukları Denizbank kartlar aracılığıyla söz verdikleri gibi 1.000 tl’lik harcama yaptıkları anda 50 tl bonus, 2.000 tl’lik harcamalarında 100 tl, 4.000 tl’lik harcamalarında 150 tl ve 10.000 tl’lik harcamalarında ise 300 tl ye varan ekstra bonuslar kazanmaktadırlar.

 

Bonus Kazanın Kampanyasının Geçerlilik Tarihi Nedir ?

Denizbank’ın belirlemiş olduğu bu kampanyanın başlangıç tarihi devam etmekte olup bitiş tarihi ise bu banka tarafından belirlenmemiştir. Genel ve doğru olarak varılan kanı ise; bir sonraki kampanyanın başlangıç tarihine kadar ” 12 Ay Düzenli Harcamayla 300 Tl Bonus Kazanın ” kampanyası devam etmektedir. Burada önemli olan Denizbank’ın müşterilerine fırsat olarak sunmuş olduğu bu kampanyayı bitiş tarihi gelmeden, olabildiğince doğru ve düzenli kullanarak kâra çevirmemiz gerektiğidir.

 

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir ?

Kampanya hakkında bilinmesi gereken en önemli nokta 12 ay boyunca verilmiş olan taahhütü yerine getirmek ve ayrıca her ay boyunca vermiş oldukları taahhüt sözlerinin yerine getirilmesi gerekmektedir. Denizbank kartlar ile harcanmış olan aylık limitlerde sözü verilen taahhüt limitleri sınırları geçilmemesi gerekmektedir. Bununla birlikte sözü verilen harcama limitinin altında yapılan harcamalarda ise limitte kalan harcama payı ise diğer aya devreder ve diğer ayda toplamda meydana gelen limiti harcayarak doldurmanız gerekmektedir.

 

Kazanılan Bonusların Karta Yansıması Ne Zaman Olur ?

Bu kampanya aracılığı ile vermiş olduğumuz sözü yerine getirip ona göre harcama yapmamız halinde taahhütün verildiği tarih değil kartın bir sonraki ekstre kesim tarihinde bonuslar gelmektedir. Taahhüt verilen zaman ile ekstre tarihinin arasında 25 günden daha az bir süreç varsa bir sonraki ayda gelecek olan ekstre ile kampanyaya katılım gerçekleşmiş olur. Bunun için ayarlanacak olan ekstre tarihleri de önemli bir detay konumundadır.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*