Akbank Konut Kredisi Oranları

Akbank Konut Kredisi Oranları

Ev almak herkesin hayali fakat bazen şartlar buna elvermeyebiliyor. İşte bu durumda konut kredisi devreye giriyor. Ev almak isteyen belirli bir miktar biriktirdikten sonra konut kredisi almak için bankalara giderler. Ancak bankaların bu kredilere verdikleri faiz oranları ev almak isteyenlerin hayallerini suya düşürebilir. Çünkü konut kredisi alabilmek için az faizli ve kişisel bir ödeme planı çıkarılmasını temenni eden tüketiciler bu kredilerin faiz oranlarını ve geri ödeme seçeneklerini kendilerine uygun bulmadıkları zaman mecburen ev almak için beklemek zorunda kalırlar. Ev almak için konut kresi çekmek istiyorsanız birçok seçeneği olan Akbank’a gelebilirsiniz Akbank konut kredisi düşük faizleri ve farklı ödeme seçenekleriyle kişiye özel ödeme planı oluşturarak herkesin ev sahibi olmasını kolaylaştırıyor.

Sponsor Reklam

Akbank Konut Kredisi Seçenekleri

Akbank her kişiye özel ve her bütçeye uygun olarak düşük faizlerle konut kredisi veren bir banka. Akbank’ın birçok konut kredisi seçeneği bulunuyor. Her seçenek farklı faiz oranları ve farklı ödeme koşullarıyla kendine uyan tüketiciyi bekliyor. Peşinatsız konut kredisi, ara ödemeli konut kredisi, sabit faizli konut kredisi, yeni evim konut kredisi, indirimli konut kredisi, kentsel dönüşüm konut kredisi gibi farklı oranlarda konut kredisi vererek ev almak isteyenlere kredi çekmekte kolaylık sağlıyor. Bunların yanında kira öder gibi ev sahibi olabilmeniz adına konut kredisi çekebilme imkanınız da bulunuyor. Tüm bu kredilerin bilgisini almak için Akbank yetkilileriyle görüşmeniz gerekiyor.

Akbank Konut Kredisine Başvuru

Akbank’tan konut kredisi almak için belirlenen yaş aralığı 23 ve 65 yaş aralığıdır. Bu kişilerin sicillerinde olumsuz bir durum olmaması ve gelirlerinin olması durumunda konut kredisi için başvurabilirler. Konut kredisini 24 aydan 120 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Artan vadeye bağlı olarak değişen faiz oranları bulunmaktadır. konut kredilerine başvurmak için gelirin en az 1000 TL olması gerekiyor. Kredi başvurusunu şubeler aracılığıyla yaparsanız gerekli evrakları vermeniz ve eksiksiz vermeniz halinde kredi sonucunuz 1 gün içinde sonuçlanır. Ancak bu süre çekilen tutara göre de değişir. Eğer krediyi internet şubelerinden almak isterseniz sonucunuz anında size bildirilir. Sizde konut kredisi almak için Akbank’a gelebilir ve istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*