Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı banka müşterileri tarafından sık sık kullanılmaktadır. Garanti Bankası müşterileri bonus özelliğine sahip kredi kartları sayesinde her yerde alışveriş yapma, nakit avans veya taksitli nakit avans çekme fırsatına sahip oluyor.

Sponsor Reklam

Garanti bankası kredi kartı başvurusunda bulunacak olan müşteriler tüm Garanti Bankası kredi kartlarını inceleyip kendi için en uygun kart çeşidini tercih edebilmektedir. Garanti Bankası kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyen kişiler yıllık aidat ücretlerini, kampanyaları ve avantajları karşılaştırabilir ve hangi kartı talep etmek istediğine kolayca karar verebilir.

Garanti Bankası Kredi Kartları

Garanti Bankası’nda pek çok kredi kartı çeşidi bulunmaktadır.  Bonus Card en çok kullanılan kredi kartlarından biridir. Pek çok işyeri ile anlaşması bulunan Bonus Card sayesinde alışverişlerinizi taksitli bir şekilde gerçekleştirebilir ve ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmazsınız.

Sponsor Reklam

Miles&Smiles Platinum kredi kartı Garanti bankasının mil biriktiren kart çeşitlerinden biridir.  Sık sık seyahat eden müşteriler Miles&Smiles Platinum kredi kartı sayesinde tüm harcamaları mile dönüştürüyor.  Miller ise uçak biletine dönüşmektedir.

Taraftarlar için özel olarak hazırlanan kredi kartları da bulunmaktadır. BJK Bonus, GS Bonus ve Fenerbahçe Bonus Garanti Bankası’nın taraftarlar için sunduğu kredi kartı hizmetlerindendir. Diğer bir kart türü ise American Expres Card kredi kartıdır. Bu kart sayesinde otelde, restoranda, spada, gol üyeliğinde ve pek çok seçkin noktada indirimler kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz. American Expres Card’ı dünyanın her yerinde kullanabilirsiniz.

Bonus Flexi kredi kartı sayesinde program ortaklarından alışveriş gerçekleştirebilir ve alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bonuslarla ücretsiz alışveriş yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapmak isteyen banka müşterileri Garanti Bankası internet sitesi üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunabilmektedir. Garanti Bankası internet sitesi üzerinden başvuru yaparken hangi kredi kartını talep ettiğinizi seçmeniz gerekmektedir.

Ardından ad, soyad, telefon numarası ve TC kimlik numarasını girerek hemen başvur seçeneğini tıklayabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz Garanti Bankası tarafından değerlendirildikten sonra gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Kredi kartı onayı çıkan müşterilere en kısa zamanda kartları ulaştırılacaktır.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*