İş Bankası Kredi Kartı Maximum Kart Taksit

İş Bankası Maximum kredi kartıyla müşterilerine hizmet sunmaktadır. İş Bankası kredi kartı kullanıcıları Türkiye genelinde iki yüz bini aşkın işyerinde taksitli alışveriş yapma imkanına sahiptir. Pek çok işyeriyle anlaşması bulunan İş Bankası Maximum kart kullanıcılarına büyük avantajlar sunmaktadır.

Maximum kart kullanıcıları kredi kartının ayrıcalıklarından yararlanırken ihtiyaçlarını ertelemeye gerek duymadan eşit taksitler halinde ödeme yapma fırsatına sahip olmaktadır.

Sponsor Reklam

Maximum kartın avantajları bunlarla da sınırlı kalmıyor. Maximum kart kullanıcıları yaptıkları alışverişler sonrasında Maxipuan kazanma fırsatına sahip olmaktadır. Kazandığınız Maxipuanlar sayesinde Maximum kart üye işyerlerinde ücretsiz alışveriş yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Nerelerde Geçerlidir?

Sponsor Reklam

İş Bankası kredi kartı kullanıcıları hem yurt içinde hem de yurt dışında Master Card ve VISA simgesini taşıyan her noktada alışveriş yapma ve para çekme imkanına sahip olmaktadır. Yurtdışında yapmış olduğunuz alışverişlerde de tıpkı yurt içinde olduğu gibi Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu kartı sadece alışverişlerinizde değil nakit avans işlemlerinizde de kullanabilirsiniz. Nakit avans veya taksitli nakit avans kullanabilir ve her an ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Taksitli nakit avans işlemlerinizi 12 ay vadelerle ödeme imkanına sahip olabilirsiniz.

İş Bankası Kedi Kartları Maximum Kart

İş Bankası müşterilerine pek çok kredi kartı seçeneği sunmaktadır. Maximum Kart, Maximum Premier Kart, Maximum Gold Kart, Maximum Platinum Kart, İş’te Üniversiteli Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kart, Makro Maximum Kart ve Maximum Tema Kart İş Bankası tarafından verilen bireysel kredi kartlarıdır.

İş Bankası’nın ticari amaçla verilen kredi kartları da mevcuttur. Maximum şirket kredi kartı, tarımsal ürün kartı, İmece kart ve Bayi kart ticari amaçla verilen kredi kartları olma özelliğini taşımaktadır.

İş Bankası Kredi Kartı Taksit uygulaması

İş Bankası kredi kartı kullanan müşteriler 9 aya kadar alışverişlerini taksitlendirme imkanına sahiptir. Maximum kartın avantajlarından faydalanmak ve Maxipuan kazanmak isteyen müşteriler en yakın İş Bankası aracılığıyla başvuru yapabileceği gibi internet şubesinden veya 0850 724 0 724 numarası telefon şubesinden de kredi kartı başvurusunda bulunabilmektedir. İş Bankası kredi kartı taksit işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*