Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartları artık hayatımızın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Vakıfbank kredi kartı ile farklı imkanlardan da faydalanabiliyorsunuz. Banka ile düzenli olarak çalışanlara kredi kartlarında taksit ve üye işyerleri alışverişlerinde indirim imkanı tanımaktadır.

Sponsor Reklam

 

Vakıfbank Kredi Kartı Worldcard

Vakıfbank Worldcard; bu kart ile World ve Vakıfbank üye işyeri ağlarında Worldpuan ve taksit imkanları sunmaktadır. Ayrıca özel kampanyalar ile alışverişlerinizde size avantajlar sağlamaktadır. Yurt içi ve yurtdışında rahatlıkla kullanma imkanı bulunmaktadır. Kredi kartını almak için şubelere bizzat müracaat edebilirsiniz ya da internet şubelerinden hemen başvur seçenekleri ile talep edebilirsiniz.

Sponsor Reklam

 

Taraftar kartlar; bu kredi kartı ile aynı zamanda takımınıza destek vererek kullanma imkanına sahip oluyorsunuz. Taraftar kartlarında ayrıca takımınızla anlaşmalı olarak sürprizler  yapılmak da ve tüm World fırsatlarından da yararlanabiliyorsunuz. İnternet bankacılığı üzerinden kredi kartı müracaatınız yapabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank şubelerinden de müracaat etme imkanınız bulun maktadır.

 

Milplus; bu kredi kartı ile tüm alışverişlerinden kazandığınız World puanları Milplus ile kat kat daha değerli kullanarak uçak ve otobüs biletleri alabilir aynı zamanda da otel ve tur rezervasyonu yaptırabilirsiniz. İstediğiniz miktarı karşılamadığı zamanda Avans puan kullanma imkanı sunmaktadır. Milplus hizmetinden yaralanmak isteyen World kart sahipleri 444 0 724 numaralı telefonu arayarak 2-5-2 tuşlamaları gerekmektedir. Kredi kartı talebinizi ister şubeden isterseniz de internet bankacılığından yapabilirsiniz.

 

Rail&Miles; Vakıfbank’ın yolculuk yapmaya teşvik eden kartlarından biri diyebiliriz. Bu kredi kartını teren yolculuklarınızda kullanabilirsiniz.

 

Like Card; üniversite öğrencilerine yönelik olarak Vakıfbank’ın sunduğu bir kredi kartıdır. Bu kredi kartı ile gençleri kendine çekmeyi başaran Vakıfbank, doğum günlerinde ekstra fırsatlar, e-ticaret işlemi yaptıklarında ekstra puan, etkinliklere katılmak isteyenlere ücretsiz taksit yapmakta, çekilişlerle mini Cooper, iPad ve iPhone akıllı telefon gibi ödüller dağıtmakta ve sürekli kampanyalarla de ekstra Worldpuan ve de öğrenciler için Like puan kazandıran özel bir kredi kartıdır. Bulunduğunuz üniversite çevresinde olan anlaşmalı cafe ve restoranlarda indirim imkanlarından faydalanabilmektedir. Ayrıca Vakıfbank Worldcard ürün özellikleri ve kampanya haklarından yararlanabilirsiniz. İnternet bankacılığı ve şubelerden müracaat edebilirsiniz.

 

Ortak Markalı Kartlar Nedir ?

ASES kart, Kamusen Kart, Şişli kart ve Üsküdar kart, Öğretmen Kredi Kartı olmak üzere çeşitli seçenekler sunmaktadır.

 

Tercih kart; yıllık kart aidatı ödemek yerine sizin istediğiniz özellikler için ücret ödemeniziniz, sağlayan kart sistemidir. Bu kredi kartı ile Vakıfbank ve World üye işyerlerinden Worldpuan kazanmanızı ve taksit yapmanızı sağlamaktadır. Tercih kart ile ek taksit, işlem erteleme, Worldpuan, indirim kampanyaları gibi fırsatlardan ücret karşılığında yaralanabilirsiniz. Vakıfbank şubelerinden ve internet bankacılığı aracılığı ile müracaat edebilirsiniz.

 

BusinessCard; iş dünyası için yapılan bir karttır. Çalışanların Vakıfbank BusinessCard’ ları ile kazandığı World puanları tek bir kartta toplama imkanı sunmaktadır. Şirket harcamalarınızda tasarruf sağlamaktadır. Diğer kartlarda olan özellikler aynıları bulunmaktadır. Kurumsal krediler bölümüne müracaat ederek kredi kartına sahip olabilirsiniz.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*