PTT Bonus Kredi kartı Başvurusu

PTT’nin son yıllarda müşterilerine sunduğu en önemli hizmetlerin başında bankacılık hizmetleri gelmektedir. Özellikle bankamatik ve Kredi kartı işlemlerini hayata geçirdikten sonra bizlere bu konuda yardımcı olan PTT’nin sunduğu kredi kartı hakkında merak ettiğiniz bilgileri buradan açıklamak istiyoruz.

PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu nasıl yapılır?

Şu an için sadece PTT’nin şubelerinden kart başvurusu yapma şansınız bulunmaktadır. Özellikle bu konuda çalışmalarına hız veren PTT daha sonra için çıkartacakları mobil uygulama üzerinden veya telefon bankacılığı üzerinden kart başvurularını kabul edecekleri tahmin ediliyor. 3 farklı PTT bonus kredi kartı bulunduğunu bu kart tiplerinden istediğinize başvuru yapma şansınızın olduğunu belirtmek istiyoruz.

Sponsor Reklam

3 farklı kredi kartı bulunan PTT’den Classic kartın yıllık aidat konusunda 64 TL olduğunu, Gold Kredi kartının yıllık ücretinin 71 TL olduğunu  Platinum kredi kartının ise 79 TL yıllık ücretlerinin bulunduğunu buradan belirtmek istiyoruz.

Faiz Oranları

Güncel Kredi kartı faiz oranlarına göre aynı oranlardan hizmet sunan PTT’nin kredi kartlarında nakit avans çekimlerinde % 1.84 yasal faizi bulunmaktadır. Kredi kartı üzerinden yapılacak olan alışveriş oranlarında da 1.84 üzerinde yasal faiz sunan PTT’nin gecikme faiz oranlarında ise % 2.34 oranında faiz oranı sunduğunu belirtmek istiyoruz.

Sponsor Reklam

2 farklı ekstre kesim tarihi bulunan PTT Kredi kartının isterseniz 1. Dönemi olan ayın 8 olduğunu , ikinci kesim döneminin ise ayın 24 olduğunu buradan açıklamakta fayda vardır.

İşte merak ettiğiniz PTT Bonus Kredi kartı Başvurusu ve kartın diğer özellikleri.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*